the thing

Discussie in 'Algemeen' gestart door zwaantje, 29 okt 2002.

  1. zwaantje

    zwaantje Active Member

    Berichten:
    26
    Leuk Bevonden:
    0
    hallo beste gamers ik heb weer een probleem als ik met mijn sniper rifle het rooster kapot heb geschoten en de engineer heb gevonden gaan we samen naar beneden om een kraan te bedienen maar helaas lopen hier op buldog lijkende things die ik maar niet kapot krijg en zij helaas wel mij zodat ik steeds weer opnieuw met mijn sniper rifle het rooster stuk moet schieten en de engineer bevrijden please help:confused:
     
  2. goldenheart4

    goldenheart4 Guest

    laat de engineer waar hij is ren meteen naar beneden
    beneden aan gekomen ga je naar de kisten die er staan
    hier komen de buldogs niet
    beschiet ze en als ze dicht bij zijn flambeer je ze tot ze dood zijn pak meteen je shotgun en schiet de kleintjes neer
    zolang je tussen de kisten blijft moet het redelijk makkelijk zijn
    als je alles dood hebt ga je naar boven en schiet je de laatste buldog neer (indien hij je niet gevolgt is naar beneden)
    als je weer eens vast zit vertel dan ff waar je bent want er zijn veel engineers in het spel en dit geld ook voor roosters buldogs en de rest
     

Deel Deze Pagina