Top spel, controls zijn even wennen (je kan ze trouwens net als die van Halo instellen als je wilt).
+ Goede story mode (hogere moeilijkheidsgraad betekent grotere levels, normal is soms 2 keer zo groot als easy)
+ Een van de beste multiplayergames op het moment (ik vind hem beter dan unreal en halo, maar dat moet je zelf weten). Heel veel multiplayer gametypes, veel wapens, veel maps die echt goed zijn (vergeleken met andere maps uit andere fps games).
+ Veel levels en karakters (en een paar extra wapens) om te verdienen in de vele challenges en arcade leagues (die houden je wel een tijdje zoet)
+ Veel variatie in wapens
+ Bots
minpunten:
- Het is even wat klungelen met de instellingen
- Op easy is de story mode wel wat makkelijk/kort
edit:
Je moet je wel afvragen of de game bij jou past. Mensen die graag snipen en vechten op long-range zitten hier aan het verkeerde adres.
Laatst bewerkt: 21 jul 2003