oke die fuckfaces van de FRS hebben het neukende boekje er niet in gedaan en weigeren me te geloven... maar goed, 1. Hoe blus je jezelf met een brandblusser als je in de fik staat? 2. Hoe kan je platina awards krijgen? Alvbast bedankt!
1. , kzou het ook niet weten, maar in het eerste level is in ieder geval een douche... 2. Die krijg je door de Challenges/Arcade Leagues extreem goed uit te spelen. Voorbeeldje: Goud: 2.00.00 minuten en 20 kills Zilver: 2.30.00 minuten en 20 kills Brons: 20 kills (komt neer op binnen 3 minuten) Voor platina moet je dan nog een halve minuut sneller zijn. Kheb het trouwens niet uit het boekje gehaald, maar zelf uitgevonden .
hoort dit niet bij games help???? Trouwens, das dan wel slechte sevice als ze je niet geloven. Als je daar vaker komt, ik zou naar een andere winkel gaan
om platina te halen in die arcade league , dat je die gasten moet ontwijken die besmet zijn , moet je het 3 min volhouden ipv 2 , dan stopt hij van zelf en heb je platina