Ja en nee vind ik. In dit stukje stond niet wat Spencer wel tegen Rev3games zei. Ze hebben Ryse op 1080p gehad, maar besloten voor 900p te gaan zodat er extra detail en mooie grafische dingen aanwezig konden zijn. Die zouden op 1080p niet aanwezig zijn. Dan is de beslissing om niet 1080p te doen heel begrijpelijk.
Of Capcom Vancouver dat ze een ziek aantal zombies willen hebben in de game en dus voor 720p gegaan zijn en alles lijkt lekker soepel te lopen. Echt niet elke game hoeft voor mij persé 1080p te zijn, als ze meer details en dingen kunnen toevoegen en dan op 900p gaan zitten of zelfs 720...doe maar dan. Stel Destiny is straks 720p en qua details niets mooier dan PS4....dan zeg ik nee.
En dat zou heel erg balen zijn. Ik wacht het allemaal lekker rustig af.
Hmmm...beetje Fallout 3 achtig en ook wat Red Faction Guerilla. Maar het is Avalanche toch? Niet zo'n grote fan van hun games. Afwachten maar.
Check dit trouwens...die omgevingen, oh my.
http://www.ign.com/videos/2013/11/07/ryse-developer-flythrough-rome
Laatst bewerkt: 7 nov 2013