Xcom meets Star Wars. Ziet er verrassend goed uit, met solide gameplay. De lead dev komt trouwens uit het team van Firaxis.
Dit brengt herinneringen naar boven. Meest frusterende co op achievement om 1000 te halen in het origineel.
Phantom Blade Zero gameplay deep dive State of Play broadcast, streaming August 17 at 7:00pm PT / 10:00pm ET | August 18 at 3:00am BST / 10:00am Beijing Time / 11:00am JST. Today’s new extended trailer isn’t enough to cover our intricate gameplay systems, dynamic combat, and the dark wuxia land we call the Phantom World. That’s why our upcoming State of Play takes a much closer look at what you can expect from Phantom Blade Zero.
Super toffe game! Vanmorgen mijn PC opgestart en toen was het ineens vier uur later. Iemand trouwens interesse in Mario Wonder S2 ed + DLC Blablabel park? Van de week uitgespeeld, erg leuk (al vond ik Super Mario 3d World persoonlijk beter). 50 Euro, inclusief verzendkosten. Stuur met eff een pmmetje.
Geen interesse om het te kopen, maar hoe was de DLC? Leuke toevoeging, of niet super bijzonder? SMB Wonder nooit gekocht/gespeeld, maar staat wel op het lijstje als ik terug in HK ben. Zal wel 40 euro ofzo kosten daar.
Single player DLC content was van goede kwaliteit (creatieve bosses), maar de DLC is meer MP gericht. Omdat ik het basis spel nooit had gespeeld is het dan wel een leuke (seamless) toevoeging, inclusief extra trainingsmissies die op het laatst nog best pittig zijn. Maar heb je basis Wonder al ooit gespeeld dan is de DLC alleen wat karig qua SP content. Er is overigens wel veel MP content, maar behalve dat je door dat gedeelte van het park kunt rennen is het niet mogelijk die MP type matches/uitdagingen in je eentje op te starten. Weet niet of je de S2 edition zonder de DLC kunt kopen. Je krijgt er in ieder geval ook nog een hogere resolutie bij en wat kleine gameplay tweaks. Ik vond het totaal pakketje gewoon goed, maar zoals ik al eerder aangaf staan 3D World maar ook Galaxy 2 hoger in mijn achting. Gewoon nog creatiever qua gameplay.
Thanks, MP heb ik idd niets aan. 3D world lijkt me persoonlijk ook leuker. Galaxy 1/2 maybe ook, maar ziet er grafisch niet zo goed uit als Odyssey. Zag net trouwens een leak voor nieuwe 3D Mario game, volgens my Titans ofzo, dus maybe is dat nog leuk.
Metroid Prime 4 is best hard geflopt, toch? Zowel qua critical reception alswel qua sales … ? Voor mij persoonlijk in ieder geval niet interessant. En 40 euro vind ik dan ook geen geweldige aanbieding ofzo. Heb Metroid Prime 1 Remake ook nog in mijn backlog liggen btw. Heb zelf vandaag Dragon’s Dogma 2 en Steamworld Heist 2 voor 10 euro per stuk gehaald bij MM.
Ik heb Emio: The Smiling Man deze week nog opgepikt voor 26 euro. Dat was nog wel een Switch game die op mijn lijstje stond. Helaas zijn de andere twee Famicom Detective Club games buiten Japan nooit fysiek uitgebracht. Misschien nog eens zien of ik die kan scoren wanneer ik weer in Japan ben.
Ja, maar jij hebt het vooral over wat anderen vinden en wat het zakelijk (niet) heeft opgeleverd. Ik ben het persoonlijk lang niet altijd eens met wat de massa vindt. Zo vond ik bijvoorbeeld de film Oppenheimer ontzettend saai en overhyped, simpelweg niet de grote credits waard. Maar anderen vonden het geweldig. En dat kan natuurlijk prima, maar dat was niet mijn persoonlijke beleving. Waarschijnlijk is de eerste Metroid Prime de betere Metroid game, maar mijn voordeel is dat ik nog geen Metroid heb gespeeld. En van wat ik gezien heb doet deel 4 heus wel een paar dingen goed. Dus wat let mij om het zelf eens te proberen? Ik kan altijd later nog Prime spelen en een mooie vergelijking tussen de twee maken. Ik heb ze immers beiden zelf gespeeld, dus ik baseer het op mijn eigen ervaring. Ik ben spelletjes fanaat genoeg om mooie dingen te kunnen vinden ook in de minder goede games en niet alles hoeft een straight 10 voor mij te zijn om plezier te beleven. Anyway, vandaag Mario Wonder op de bus gedaan en tegelijk Metroid 4 opgehaald. Fysieke variant trouwens, dus die kan ik ook weer verkopen. Ik ga hem nog niet gelijk spelen, maar hij ligt i.i.g. op de plank. Mario Wonder was trouwens ook zo'n game met zeer hoge scores, maar het is niet mijn persoonlijk favoriete Mario game (ook al vond ik hem goed).
Ik zei niet dat je de game niet zou moeten proberen of dat de game kut is. Vooral wél doen. Ik geef aan dat ómdat de game eigenlijk ‘geflopt’ is, ik 40 euro nog een beetje prijzig vind, ipv een goede aanbieding, vooral omdat er genoeg prima games in de aanbieding zijn tegenwoordig voor minder dan 30 euro. Zelf afgelopen weel Dragon’s Dogma 2 voor een 10tje meegepikt bij MM. En Steamworld Heist 2. Momenteel alle Ubisoft games ook in de aanbieding.
Als de game goed is naar iemands mening, maakt de prijs of kwaliteit van critici of de verkoopcijfers geen ruk uit. Die opmerking is dus totaal irrelevant en een ervaring met een game is altijd relatief.