Dat is een post uit 2013. Wordt al heel lang geteased, maar die ik opnoemde zijn min of meer bevestigd, de Laguna helaas niet. Daarnaast zou dat betekenen dat we 6 auto's krijgen, terwijl alle vorige packs 5 auto's geven.
Kan iemand een clipje maken van die laatste 1,5 ronde van race #1 met TV beelden van het voorste groepje? Lijkt me leuk om terug te zien!
Komt eraan. Was er toevallig al aan bezig. Edit: Upload gaat nu met 0,3 Mbit/s. Gata nog een tijdje duren dit.
Haha mooi!!! Had al wel gezien dat mijn livery niet klopt.. Als ik het goed zag sta ik zelfs stil de hele race.. klopt geen bal van hahahaha wel super toffe races gehad en net al op xdoos ff genoten van je replays Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
@B Tender vs @Racerblade01 in race 1, allebei met bandjes die er volledig aan waren op een natte baan (SKIP NAAR 1:40). Ging hard, ging close, ging glibberig maar ook clean tot Racerblade's akkefietje op 3:40.. Khad gisteren ook een tv-cam-video gemaakt van de laatste racerondes van heat1, maar om onduidelijke redenen is die (nog) niet online! Ennnn Kers op de taart Dít s waarom ik Project Cars met jullie. De strijd voor P1 in race 2 met @Racerblade. Wederom superclose, maar toch zonder contact. Bezien vanuit first-person van de volger (op dat moment) en camera-view EDIT: met een supergave move van Racerblade op 4:20 waar ik echt verrast werd. Twee keer samen door de chicane gegaan Kwestie van leven en laten leven. Penalty by Racerblade was uiteindelijk doorslaggevend voor de uitslag van de race.. http://i.imgur.com/DlcWJrq.gifv en http://i.imgur.com/9jZtw5P.gifv
Goede timing. Mijn video is net klaar met uploaden (na ruim 5 fucking uur, thanks Xbox Live!). Blijkbaar is het niet zo'n goed idee om met Upload Studio een video van langer dan een kwartier te breien. En dan zit in mijn video alleen nog maar de highlights van race 1, zal wel enigszins overlappen met wat er in jouw video's zit. Maar zelfs nu nog is die niet helemaal te bekijken op XboxDVR. Zie wel dat ik in de chicane waar ik een penalty krijg veel wijder ga dan ik in gedachten had, vier wielen van de baan dus zo onterecht is die niet. Oh well, heb enorm genoten van de gevechten, beide races zitten wel in mijn favoriete game-momenten die ik heb meegemaakt.
Ik ben voorlopig ff klaar met racen/gamen: Echtgenote tijdelijk opgenomen in ziekenhuis. Ik moet ff gezin en huishouden draaiende houden als goede huisvader. Gamen is ff bijzaak. Ik zie jullie hopelijk volgend jaar wel weer op LIVE.
Sterkte Loyall. Hopelijk zien we je snel weer terug in lobby's! Chill filmpje Racer. Sorry nog voor mijn actie op 13:25. Was niet eens een inhaalpoging maar ik schrok me rot hoe vroeg jullie daar remde haha. Dan moet je gaan zitten sturen/ontwijken in de remzone en op zo'n smalle baan was ik helemaal klaar. Je ziet op 14:55 ook wat voor gat ik daar dicht rem maar alsnog makkelijk die hairpin haal. Gisteravond nog eventjes met de Palmer op Laguna Seca gereden en dat is wel een grappig bakkie. Iets minder twitchy dan de Aston Martin, maar wel gevoelig voor shift-lock. Ik denk dat de races met de Palmer wat closer zullen zijn
Sterkte!! Ik weet wat het is. Heb zelf een chronisch zieke vrouw (Sarcoidose) en met 2 kids (jongens 9 en 10 jaar) is het soms wel afzien. Maar goed... proberen positief te blijven.
Heftig allemaal zeg. Toevallig mijn vriendin paar dagen geleden opgehaald uit het ziekenhuis. Die had "slechts" een nare enkelbreuk. Vind het verzorgen van 1 iemand al behoorlijk zwaar, met kinderen erbij kan ik me goed voorstellen dat je weinig tijd over houdt. Sterkte allebei.
Dank je. Elk nadeel heb z'n voordeel.... ze ligt vanwege de vermoeidheid vaak al gelijk met de kinderen in bed dus daardoor s avonds nog wel tijd. Maar gezellig is het niet.
Hebben er vanavond mensen tijd/zin om met de Palmer Jaguar te gaan stoeien op Laguna Seca (en andere banen)?
Heb een halve lan-party bij mij thuis vanavond. Zal dus wel online zijn maar niet de lobby joinen, dus mocht je je gepasseerd voelen: het ligt niet aan jou