hitachi-drive i.p.v samsung??

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door undercover4life, 4 apr 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. undercover4life

    undercover4life undercover

    Berichten:
    30
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik had ff op het internet toevallig gelezen dat er hitachi drives in xbox360`s werden gepleurd tot rond: december 2005. Maar als ik de MFR date bekijk op mijn xbox staat er: 01-02-2006 |:- |:-

    Wil dit dus zeggen dat deze xbox360 kapot was en door MS weer is gefixt en beplakt is met een nieuwe MFR-date en aan mij word gepatst :confused:

    En die samsung drives zijn sowieso al stiller, das ook een voordeel. Voorderest weet ik niet echt wat beter is. Maar m`n vraag is: ``Kan MS zomaar zoiets doen? Dus dat deze xbox360 van iemand anders is geweest of de parts alleen vervangen ofzo?``

    Help, anders gaat ie lkkr terug :9
     
  2. inflatable

    inflatable Who's your daddy?

    Berichten:
    751
    Leuk Bevonden:
    0
    Complete onzin dat Hitachi DVD-drives tot een bepaalde datum gebruikt zijn.. Die worden namelijk gewoon nog steeds gebruikt, net zoals de Samsung DVD-drives.. Het klopt wel dat de Samsung drive iets stiller is..

    MS gaat jou echt geen 2e-hands Xbox 360 als nieuw verkopen hoor..
     
    Laatst bewerkt: 5 apr 2006
  3. otter

    otter Active Member

    Berichten:
    116
    Leuk Bevonden:
    0
    waar kan je sowieso checken wat voor drive je hebt?
     
  4. karf

    karf Real Fake Blood

    Berichten:
    1.459
    Leuk Bevonden:
    0
    Ik heb dus de Samsung. Ben ik ff blij :p

    nee joh :p het maakt echt niks uit wat voor datum je hebt en/of CD-lade.
     
  5. hacktic

    hacktic PSN ID: hacktic

    Berichten:
    273
    Leuk Bevonden:
    0
    ik vind de xbox sowieso erg veel herrie maken... mocht er een passieve koeling komen dan ga ik dat zeker aanschaffen.
     
  6. WardNL

    WardNL Active Member

    Berichten:
    235
    Leuk Bevonden:
    0
    Welke DVD drive speelt slecht films af?
    Dan heb ik die! :mad:
     
  7. rikkel

    rikkel Umm Kulthum

    Berichten:
    2.699
    Leuk Bevonden:
    1
    Ik vind die nieuwe slechter. Ik heb ze allebei, en als ik op de nieuwe speel dat klinkt het even hard. Alleen het verschil zit hem in het soort geluid, die hitachi heeft een scherper geluid, en de samsung iets doffer.
     
  8. ErroX

    ErroX Active Member

    Berichten:
    5.059
    Leuk Bevonden:
    2
    Ik die hitachi zooi. Maar ben ik ff blij dat ik wel sinds 2 december speelde. En niet sinds februari ofzo.
     
  9. Arjan

    Arjan XBW.nl VIP XBW.nl VIP

    Berichten:
    7.207
    Leuk Bevonden:
    3
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina