Gameplay in de (multiplayer PC) demo is in elk geval niet te pruimen. Toch nog benieuwd wat er wat over de Xbox versie word gezegd. Ik vind PC games namelijk over het algemeen slecht spelen.
lijkt me een geweldig spel. Die kan je toch ook met meerdere mensen spelen thuis op je xbox of is het voor 1 persoon?
Jah deze titel lijkt mij erg mooi, toch komt ook brothers in arms uit en die is moeilijker schijnt, ik houd wel van een beetje tegenstand en meer van wo2 dan vietnam dus ik denk toch dat ik voor brothers in arms ga, als deze voor live is dan! greetz wooly
ik vind het een leuk spel> Alleen kom ik gelijk al niet verder. Ik moet een bunker markeren met een rookbom. Maar steeds als het me al lukt om die rookgrantaat te gooien dan doden ze me als ik vlucht. Ik word er gek van.
dont run!! HIDE!!! Lekker bommetje gooien,ff w88 en niemand die je nog neerschiet...have fun!! Supergame!! Weinig NL'ers online gezien,maar dat mag de pret niet drukken. Ik raak op het moment nog geen drol,maar dat is ff oefenen. Ben benieuwd of er vanavond wat NL's zijn...ME VC,YOU?
Wat is er super aan dan? Ik heb heel veel boards en reviews gelezen, maar allemaal hebben ze het over een slechte AI en nogal wat framerate drops... Dat moet je niet hebben in een first person shooter... Of valt het wel mee? Kan iemand hier wat over zeggen die het spel heeft???
Slechte AI van wie? Je teammaten schieten als een bezetene,zelfs als ik ze niet zie...de AI van hun zit wat mij betreft wel snor. De vijand zit overal....oke,soms loopt er een "domme" bij,maar als je geen dekking zoekt ga je r gewoon heel rap aan...dus die AI zit ook meer dan snor. Ik speel de singleplayer nu op medium,maar heb al gehoord dat het erg lastig gaat worden en overstappen naar easy misschien geen slecht idee zal zijn. Voorlopig knal ik de VC nog op medium af....gister in een heli rondjes gevlogen...heerlijk met de stereo hard...daarna nog een tochtje by boat...wat granaatjes afgevuurd enz enz. Multiplayer is het ook in orde....2 teams die elk een andere opdracht hebben. Of je bent VC en moet bv wat jets opblazen of je bent USA en moet dat zien te voorkomen...klinkt simpel?...helaas zitten er tussen de VC en de jets een stuk jungle/barbwired aan het eind/een hekwerk/gebouwen/een weg...en de USA die je vanuit vrijwel elke hoek aan gort kan knallen....Speelt heerlijk!!!! Het is ff wennen,maar gister ging het bv al aardig...veel amerikanen ermee online,wat in ons voordeel is!! Je kunt namelijk iedereen in het spel horen,ook de vijand...ik versta dus perfect wat zij melden...andersom uiteraard niet...doe er je voordeel mee!!!! Voor wie eens wat anders wil dan RBsix...is dit een aanrader.
Heb je het over de training? Of de verhaaltjes tussen door? Training vind ik meevallen,ff beetje uitleg en knallen maar!!! Tussendoor zitten er best lange stukken tussen,maar zit goed in elkaar. Laden is wel wat lang(maar wij zijn verwend he!!) Ben best ver in de singleplayer...erg lastig,veel VC's...veel gras/bomen/struiken enz enz....ik vind het een heerlijk spel,lekker pittig!!
Okee bedankt voor de info over de AI... Maar hoe zit het nu met de FRAMERATE??? Is het waar dat er irritante framerate drops in zitten??? De gameplay movies zien er namelijk framerate drop-vrij uit! Please answer, ik ben geinteresseerd in dit spel
nee je kan niet met Bots jammer genoeg.. Maar wel gewoon Deathmatch of search & destroy enz doen met z'n tween.... En je kan ook Co Op. En je kan ok met z'n tween Xbox L!VE doen..