Ja, die mogelijkheid is er. In elk geval voor de adressen. Hier staat het compleet uitgelegd: http://www.sitedeveloper.ws/tutorials/outlook.htm Hier een progje, helaas niet gratis maar misschien is de trial genoeg: http://www.office-addins.com/-outlook-addins/outlook-backup.html Of je moet aan een volledige versie weten te komen.
Don't get your hopes up; voor zover ik weet werkt die tool alleen onder Outlook en niet als je dus een schijf hebt met alleen maar bestanden zonder werkende Outlook!
Had gelukkig net 2 weken geleden Outlook2003 gesyncroniceerd met mijn SonyEricsson P900. Heb bijna al mijn agenda- en contactgegevens. Mis alleen een paar belangrijke e-mailtjes. Gelukkig is alleen het moederbord kapot gegaan en niet de HDD. Alle andere bestanden heb ik nu veilig overgezet naar mijn externe Lacies HDD. Nu alleen nog wachten op de levering van mijn nieuwe Moederbord.
ik zou juist nadat je alles hebt geinstalleerd en gebruikers aan gemaakt, alle gebruikers (default, administrator, alle gebruikers map) uit documents and settings kopieren, dan worden ook alle emailtjes mee genomen en zo.
Euh, nee hoor. Tenminste, als je nooit hebt ingesteld om OST of PST te gebruiken op de default-locatie, dan heb je er erg weinig aan om te kopieren wat jij zegt. Hint voor iedereen die Outlook gebruikt (niet Outlook Express): installeer de extra backup-functie van Microsoft "Personal Folders Backup"! Met optie om op gezette momenten te backuppen wat jij wil op een lokatie die jij wil (bijvoorbeeld een USB-stick).
Daarom ben ik ook zo blij met IMAP, waarbij de mails gewoon op de server blijven staan (hooguit met een lokale kopie) en ik ze dus gewoon over kan benaderen. In combinatie met Thunderbird als mail client werkt dit perfect, dus nooit gezeur dat je e-mails kwijt bent om wat voor reden dan ook.
Is er in Word een of andere mogelijkheid om een soort tijdslijn langs de rechterkant van meerdere pagina's te laten doorlopen?
hrm.. dan zou je dat even moeten uitzoeken door middle van Pagina nummers aan de rechter kant. en die dan aan te passen aan de tijden of iets dergelijks.
Iemand enig idee hoe je in microsoft word een binomiale verdeling maakt? En dan heb ik het vooral over het N boven K gedeelte. Het is eigenlijk hetzelfde als een breuk maar dan zonder breukstreep. Beetje vaag maar heb het namelijk nodig voor mijn wiskunde PO. Edit: Heb zelf al een andere manier gevonden maar als iemand tog iets weet zou ik het fijn vinden om te horen.
Volgens mij niet. Word is niet heel handig met formules. Wil je formules in word laten zien zou je het met de /,*,+,- moeten doen (alla Excel). Paar breuken zijn er ook nog, maar daar houdt het wel op. Anders moet je even kijken of je ergens een trail van Derive kan vinden. Die kan wel mooie formules maken die je weer in word kan plakken
Even een schopje. Waarom kan ik via Outlook (200 nooit eens fatsoenlijk een .doc als bijlage versturen? 9 van de 10 keer komt ie aan als winmail.dat.
Niet... Tenzij je altijd een internetverbinding open hebt staan als je de PowerPoint-presentatie wil laten zien aan mensen of je de filmpjes download van YouTube.
internet staat altijd aan op school. Maar die filmpjes dowloaden, staat dat gewoon als optie op youtube?
Ach, ook voor Powerpoint geldt Google: http://video.google.nl/videoplay?docid=-1766678500923805084&hl=nl of http://www.tiara.org/blog/?p=273
Zou toch zweren dat ik het gewoon heel simpel had gedaan, dus niet zoals die video tutorials van max... Ik meende dat ik gewoon het volgende deed: video invoegen en als video naam dan de hele url ingaf... Ben er niet zeker van hoe, maar ik had iig gewoon het youtube schermpje in de dia zitten...
Hallo ik ben een beginner in powerpoit en ik heb een vraag! Ik heb tekst in een prentatie staan. Nu wil ik dat de tekt verkleurd waar ik mee lees (dat mensen kunnen zien waar ik ben?) dus dat de er ierts met de tekst mee loopt! zolang ik bijvoorbeeld de spatie ingedrukt houdt! Weet iemand dit!? Alvast bedankt!
Zo'n soort karaoke-kleur zeg maar... ? *edit* Sorry dat ik het zeg maar er is niets irritanter dan een Powerpoint-presentatie waar alles al op staat wat je gaat zetten. Sommige mensen lezen binnen een minuut je volledige slide en gaan dan met hun buurman zitten kleppen.