Baas! Nu is wel duidelijk waarom September wilde dat er een kindje kwam met deze Olivia en niet met die van het andere universum. Dit is dé motivator voor Peter om the observers kosten wat het kost te verslaan. En ipv Walter tegen te houden de oude Walter te worden, gaat hij het denk ik gebruiken om ze te pakken.
Het einde van seizoen 4 gaf dat eigenlijk al aan, dat Walter dus zo ontzettend slim, geniaal en toch ook gevaarlijk was voordat hij delen van zijn brein liet weghalen. Tof en logisch dat ze hier nu verder op borduren. Ben benieuwd.
Als Olivia somehow nog haar cortexiphan powers terug kan krijgen heb je wel een ontzettend bazen trio. Peter als observer, Olivia als magic power chick en Walter als mastermind.
