Het kan aan verschillende factoren liggen waarom hij gemiddeld 55fps kan halen in FEAR. Maar het blijft altijd zijn woord tegen dat van jullie. En deze thread is eigenlijk niet bedoeld voor zulke welles nietes discussies

.
Door in de beeldeigenschappen van de videokaart in Windows het mipmap detail level op high-performance in te stellen, is ook al een aanzienlijke snelheidswinst te boeken. En op het plaatje waar de resultaten van de test te zien zijn, wordt de setting voor 'computer' overlapt door een ander plaatje. Alleen de 'M' is nog te zien,
minimum,
medium of
maximum.
Evengoed, zijn score lijkt mij niet reëel, daar ik deze resultaten heb behaald met zowel computer als graphics card op high:
[plaatje]http://webdisk.planet.nl/barne326/publiek/album/_w/1_JPG.jpg[/plaatje]
- P4 3,0GHz
- 2GB RAM
- X800 Pro.
In FEAR wordt duidelijk dankbaar gebruik gemaakt van shader model 3.0, maar dat een 6200 met sm3.0 een 6600 GT met sm3.0 of een X800 Pro met sm2.0 voorbij raast, dat denk ik niet.
Laten we deze 'FEAR performance' discussie dan ook maar laten voor wat het is, en weer gezellig on-topic gaan

.
Klik om te vergroten...