Xbox laadtijd

Discussie in 'Xbox Hardware' gestart door weazel, 18 mrt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. weazel

    weazel Active Member

    Berichten:
    2
    Leuk Bevonden:
    0
    Hoi,

    Ik heb mijn xbox360 op gestuurd voor een reparatie.
    Ik had soms last van de fout melding dat mijn schijf vies zou zijn en het duurde erg lang voordat hij een spel had geladen. ook tijdens het spel was de dvd speler steeds aan het zoeken zo leek het.

    Nadat ik hem vandaag heb terug gekregen ben ik hem gelijk gaan proberen, maar de problemen doen zich nog steeds voor.

    Het duurt namelijk ongeveer een minuut om fifa07 op te starten en de dvd speler is maakt ook een heel hoog raar geluid en is steeds aan het zoeken.
    kan iemand me vertellen hoe lang een gemiddelde xbox360 opstart??! het kan toch zeker geen 1 minuut duren (soms langer).
    Ze hebben het moederbord vervangen bij de reparatie, maar ik denk dat r zeker iets fout is met de dvd speler!

    Kan iemand hier iets over vertellen?

    Alvast bedankt voor de moeite}:]
     
  2. Hybrid

    Hybrid Well-Known Member

    Berichten:
    33.413
    Leuk Bevonden:
    5.824
    Is er misschien iets mis met je cd
     
  3. Cookie

    Cookie #TaylorSwift XBW.nl VIP

    Berichten:
    9.247
    Leuk Bevonden:
    533
    Het beste is om even de helpdesk te bellen:

    0800 023 3894
    of +31 202036606 als je mobiel belt

    Éen minuut is wel erg lang om op te starten. Waarschijnlijk is er dus iets mis met de speler of is er ergens een ander defect. We hebben echter een centraal topic voor dit soort vragen. Ik zal je vraag even daarheen verplaatsen. Deze thread is nu namelijk dubbel en gaat dus dicht.

    -Slotje
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina