Sterker nog, dat werd al geroepen na de 1-0......
Van mij mogen alle slapjanussen bij Ajax allemaal gebankt worden, met Eriksen voorop. Je weet dat als je op zondagmiddag om 12.30 tegen ADO in Den Haag moet spelen dat ze met het mes tussen de tanden spelen. En toch beginnen ze elke keer zo ontzettend slap.... Eriksen haalde het zelfs nog in zijn hoofd om na 88 minuten nog steeds zo slap en nonchalant te spelen. Ongelooflijk. De enige die duels wonnen waren Babel en Van Rhijn en die speelden nog niet eens zo sterk.
Over dat veld moeten ze ook niet zeuren. Ook dat weet je vantevoren. Dan is het een keer wat hoger en niet gesproeit.. deal with it! Speel dan niet van die halfbakken balletjes, maar speel gewoon strak in en soms gewoon wat opportunistischer en sneller naar voren. Leek echt helemaal nergens op gisteren.
Het gekke is zelfs nog dat we hadden moeten winnen, want in de 2e helft was het iets beter en gelijk kreeg ADO het moeilijk.
Laatst bewerkt: 24 sep 2012