WK 2010 [Deel 5]

Discussie in 'Actualiteiten, Sport, Entertainment en Lifestyle' gestart door Goiz, 21 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dragonmaster

    Dragonmaster Registered User

    Berichten:
    208
    Leuk Bevonden:
    2
    Dat zou echt belachelijk zijn imo. Die spelers zitten al jaren opgescheept met een coach die gestoord is (na uitschakeling EK zeggen dat het een goede dag is en je je vriendin een aanzoek gaat doen, las ook dat ie selecteert op sterrenbeeld) en door een of andere misplaatste steun van de bond blijft die man maar in functie. Meest hypocriete van de Franse bevolking vind ik nog wel dat ze daar redelijk snel staken en nu doen voetbalspelers dat en is het ongehoord? Omdat ze veel verdienen? Je kan mensen niet op basis van financiële situatie verwijten dat ze klagen over hun werkgever.

    Imo hebben Domenech en de bond deze situatie laten ontstaan, zeker omdat er al eerder conflicten waren tussen trainer en spelers.
     
  2. Ebrithil

    Ebrithil Active Member

    Berichten:
    1.048
    Leuk Bevonden:
    39
    Ach. Die Fransen denken dat ze telkens weer de Franse revolutie na kunnen spelen ofzo. Stom trots volkje wat nu nog steeds altijd maar lekker in opstand komt.
     
  3. Viktortje

    Viktortje Rest in pieces!

    Berichten:
    3.576
    Leuk Bevonden:
    11
    Domenech is inderdaad wel de oorzaak, ook echt een faalactie om hem na het EK niet zsm te kicken. Als je laatste in de groepsfase wordt..:emo:
     
  4. Rampage

    Rampage Well-Known Member

    Berichten:
    8.313
    Leuk Bevonden:
    3.331
    Kaarten weggescholden NA de 8ste of kwart finales?
     
  5. Badstreak

    Badstreak Veteran

    Berichten:
    2.519
    Leuk Bevonden:
    6
    Uhm, kwart finales.
     
  6. Rampage

    Rampage Well-Known Member

    Berichten:
    8.313
    Leuk Bevonden:
    3.331
    Really? Want andere zeggen na de 8ste finales ...

    Als het pas na de kwart-finales is ... dan damn! Van Persie laten spelen tegen Kameroen? De Jong? Ja, dan mis je de 8ste finale tegen, waarschijnlijk, Italië ... fuck.
     
  7. FR-thaan

    FR-thaan Active Member

    Berichten:
    898
    Leuk Bevonden:
    2
    Van Persie moet je gewoon kunnen laten spelen, die moet er toch wel voor kunnen zorgen geen gele kaart te krijgen als spits.
    De jong sparen is wel een serieuze optie ja...
     
  8. Orange

    Orange One of a kind.

    Berichten:
    2.138
    Leuk Bevonden:
    0
    Volgensmij vervielen de kaarten na de groepsfase, zoals jij zegt. Lijkt me beetje vaag om het nog een wedstrijdje na de groepsfase door te trekken.

    Daarnaast durven jullie dit soort staken te vergelijken met bijvoorbeeld het staken van schoonmakers op Utrecht Centraal? Onzin, deze spelers krijgen enorm veel betaald, doen mee aan een toernooi met prestige, daarnaast zijn de arbeidsomstandigheden absoluut niet slecht. Ze moeten een potje voetballen, lijken wel kleine kinderen. :emo:
     
  9. Tyrant

    Tyrant Well-Known Member

    Berichten:
    12.099
    Leuk Bevonden:
    9.664
    Kaarten gaan sowieso mee naar de achtste finales want ze stonden wel op scherp.
    Ze worden pas na de kwartfinale kwijtgescholden!
     
  10. Hoosie

    Hoosie The Race is ON!

    Berichten:
    2.024
    Leuk Bevonden:
    1.295
    De kaarten vervallen echt pas na de 1/8 finales. Dus als de Jong, van Persie of van der Wiel in die wedstrijd een kaart pakt, dan zijn ze geschorst voor de kwartfinale. Oftewel ze moeten het nog 2 wedstrijden volhouden.
     
  11. mikecitybike

    mikecitybike Future Donut

    Berichten:
    447
    Leuk Bevonden:
    0
    idd na de 1/8 vervallen ze
    vind het ook gewoon stom dat bijv De Jong niet een simpele gele kaart tegen Japan heeft gepakt, die laatste wedstrijd had je hem echt wel kunnen missen. vPersie maakt niet zo uit, die speelt toch slecht :D en als spits kom je niet zo snel in de problemen voor een kaart
     
  12. Munnie

    Munnie Guest

    Misschien domme vraag maar waarom doen ze nou 2 wedstrijden op dezelfde tijd?? :mad:
    Kun je allebij de wedstrijden dan nog wel zien en dan bijv. op ned 1 en 2?
     
  13. kwdtje

    kwdtje Active Member

    Berichten:
    2.773
    Leuk Bevonden:
    1
    Omdat het de laatste poulewedstrijd is, zo blijft het spannend. Nederland 1 & 2 zenden allebei een wedstrijd uit!
     
  14. Rivanov

    Rivanov Apple Fanboy

    Berichten:
    16.906
    Leuk Bevonden:
    559
    Hoe gaan ze het online doen? Want zit dan nog op m'n werk. :+
     
  15. FunkXual

    FunkXual YT: Sean Specter

    Berichten:
    2.127
    Leuk Bevonden:
    24
    Dat is niet alleen om het spannend te houden, maar ook competitievervalsing (in dit geval toernooivervalsing) tegen te gaan.
     
  16. kwdtje

    kwdtje Active Member

    Berichten:
    2.773
    Leuk Bevonden:
    1
    True :) Zocht nog even naar het goede woord!

    Ben ook benieuwd hoe ze dat online gaan doen, ik zit ook gewoon op mijn werk. Gelukkig begint het pas om 16.00
     
  17. Orange

    Orange One of a kind.

    Berichten:
    2.138
    Leuk Bevonden:
    0
    En op Nederland 3 komt een schakelprogramma? :+

    Mexico - Uruguay is het boeiendst I think?
     
  18. Tyrant

    Tyrant Well-Known Member

    Berichten:
    12.099
    Leuk Bevonden:
    9.664
    'Voetballers worden tijdens het WK na een tweede gele kaart automatisch voor één duel geschorst. Na de kwartfinales beginnen alle spelers met één prent weer met een schone lei. In voorgaande mondiale eindronden gebeurde dat na de achtste finales.'


    Dus na de KWART finales en niet na de achtste finales ;)

    Nee tuurlijk niet, de eerste helft wordt supersaai en dan ligt het maar aan Zuid Afrika of er de 2e helft nog doelpunten vallen 8)
     
  19. mikecitybike

    mikecitybike Future Donut

    Berichten:
    447
    Leuk Bevonden:
    0
    oke, dan zei die vent het op de persco het tegen Bert helemaal verkeerd :D
    maar dan had de Jong nog steeds een gele kaart moeten pakken tegen Japan :+
    of hij pakt de komende 4 wedstrijden gewoon geen kaart meer :cool:
     
  20. Munnie

    Munnie Guest

    Oke nu snap ik het. :)
     
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina